O nas

Inspirujemy do mądrych zmian.

Wierzymy, że efektywne biznesy napędzane są zaangażowanymi
i zmotywowanymi pracownikami.

BeSmarter - Katarzyna Kamińska
BeSmarter - zespół
BeSmarter - Malwina Janik

Wspieramy w rozwoju.

Nawet najbardziej złożone problemy biznesowe mają swoje rozwiązanie. Czasem jest to kwestia procesu, czasem umiejętności, a całkiem często podejścia pracowników do wyzwań.

Wierzymy, że można usunąć każdą przeszkodę stojącą na drodze do maksymalnego wykorzystania ludzkiego potencjału. Nie zawsze wiemy jak. Bardzo często odpowiedź dostępna jest tylko dla zespołów, z którymi pracujemy. Naszym zadaniem jest inspirowanie ludzi do szukania odpowiedzi na kluczowe pytania.

BeSmarter - szkolenia

Jak to robimy?

Jesteśmy grupą specjalistów, praktyków, którzy zawodowo zajmują się wspieraniem biznesu. Pomagamy firmom budować samodzielne i odpowiedzialne zespoły, które współpracują w oparciu o zaufanie i szacunek. Dostarczamy niezbędną wiedzę, trenujemy umiejętności, optymalizujemy procesy.

Firma to miejsce, w którym spędzamy ogromną część naszego życia. Dlatego powinniśmy czuć się w niej dobrze, bo tylko wtedy jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i sprostać każdemu wyzwaniu. Podpowiadamy jak zadbać o atmosferę, w której ludzie odkrywają własny potencjał i wykorzystują go w 100%.

Wychodzimy z założenia, że jeśli coś działa, jest sprawdzone i skuteczne, to nie ma sensu odkrywać koła na nowo. Dlatego korzystamy z wiedzy i doświadczeń mądrych ludzi, wdrażając sprawdzone w boju rozwiązania.

Nasze wartości.

Nasze działania opieramy na czterech wartościach, które towarzyszą nam w życiu i pracy. Kiedy pojawia się pytanie lub dylemat, to dają nam jasną podpowiedź, którą drogę wybrać.

Wolność

Prawdziwa motywacja bierze się z autonomii.

Szacunek

Każdy człowiek jest ważny.

Evidence-based

Nauka ma znaczenie.

Radość

Uśmiechu nigdy dość.

Poznaj zespół.

Rafał Ignasiak

Rafał Ignasiak

Trener, współzałożyciel BeSmarter

Malwina Janik

Malwina Janik

Trenerka

Jarosław Grabarczyk

Jarosław Grabarczyk

Trener

Katarzyna Zielant

Katarzyna Zielant

Trenerka

Adrian Janik

Adrian Janik

Trener

Katarzyna Kamińska

Katarzyna Kamińska

Trenerka, mediatorka

dr Tomasz P. Antoszek

Trener, mediator

Katarzyna Czepnik

Trenerka, specjalistka Wellbeing

Marcin Wejchan

Marcin Wejchan

Opiekun klienta

Wiedza, której możesz doświadczyć.

Firma z Głową

W ramach video podcastu „Firma z Głową” regularnie publikujemy darmowe materiały edukacyjne z zakresu biznesu, psychologii i rozwoju. Oglądając te treści możesz nas poznać i otrzymać próbkę wiedzy, którą dzielimy się na szkoleniach.

BeSmarter - Zespół

Współpraca trenerska

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Jeśli wyznajesz te same wartości co my i masz doświadczenie w branży trenerskiej, skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o możliwej współpracy.

Umów bezpłatną konsultację.

Gwarantujemy w 100% merytoryczną rozmowę.